111

У Римарівській школі введено в експлуатацію нову модульну котельню

Версія для друкуВерсія для друку

У Римарівській школі введено в експлуатацію нову модульну котельню

Сьогодні відбулося урочисте відкриття нової модульної котельні в Римарівській загальноосвітній школі. Урочистості відбулися за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Лесі Зливко, сільського голови Сергія Небрата.

Встановлені модульні топки з двома котлами по 150 кВт кожен. Раніше в нині модернізованій котельні працювали 2 газові котли, що дуже ресурсно затратні у фінансовому сенсі і 1 котел на твердому паливі, але і така система не давала тієї кількості тепла, яка була необхідна для максимального забезпечення такої великої споруди. Такий котел не тільки економніший, а й дає змогу розпочати опалювальний сезон будь-коли, з настанням заморозків, не чекаючи початку опалювального сезону. Крім того, він – простий у користуванні. Роботи щодо встановлення котельні проведені за кошти державної субвенції — 700 тисяч гривень та місцевого бюджету — 300 тисяч гривень.

─Приємно, що ми встигли зробити цю справу ще в цьому опалювальному сезоні. І тепер котельня забезпечує необхідною кількістю тепла два навчальні заклади і зігріває римарівських діточок, що сприяє комфортному і продуктивному отриманню знань, - зазначив голова райдержадміністрації.

Наверх ↑