У Лютеньці відкрили майданчик зі штучним покриттям

У Лютеньці відкрили майданчик зі штучним покриттям

Цими вихідними, 9 листопада, відкрили новий майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. Сучасний міні-стадіон облаштували на території Лютенської сільської ради. Наразі він вже четвертий у Гадяцькому районі. Такі ж спортивні майданчики збудовано раніше у Петрівці-Роменській, Красній Луці та Веприку.

На нове спорудження виділено кошти з міцевого та районного бюджетів у сумі 902 тис. грн. Крім цього, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації закуплені і передані синтетична трава та спецобладнання для облаштування майданчика на загальну суму 674 тис. грн.

Привітали лютеньчан з цією радісною подією в. о. голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, голова райради Володимир Нікітенко та сільський голова Олександр Захлистенко. Традиційно, після урочистостей, футболісти змогли випробувати майданчик на міцність і зіграти гру.