У Гадяцькому районі працює електронний рецепт

У Гадяцькому районі працює електронний рецепт

З 1 квітня згідно Всеукраїнської урядової програми «Доступні ліки» жителі Гадяччини вже користуються електронними рецептами. Пацієнти, які підписали декларації з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром можуть отримати ліки в двох аптеках: Центральна районна аптека №16 та «Факультет-Фарм».

Правила дуже прості. Після виписки рецепта, пацієнту на телефон приходить смс. Далі людина йде в аптеку, де зможе отримати свої ліки. Проте, якщо стан пацієнта не покращується, він може зателефонувати своєму лікарю і подовжити прийом препаратів без повторного візиту. Це швидко і зручно.

Електронний рецепт сприяє економії часу медиків та пацієнтів, прозорості лікарських призначень, мінімізації помилок при виписуванні та зменшує випадки підробки рецептів. Для зручності пацієнта Е-рецепт може бути перетворений у візуальну форму, тобто відображений на папері. Проте, варто пам’ятати, що така форма не є Рецептом.

─Переконаний, електронний рецепт — це беззаперечна перевага сучасної медичної системи і чергове досягнення на шляху до європейського рівня послуг!, - зазначив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.