У Гадячі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У Гадячі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобиль – нестерпний біль нашої землі. І скільки не минуло б років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи в наших душах і серцях

13 грудня у м. Гадячі відбулися урочистості присвячені тим, хто не шкодуючи свого життя, взяв участь в ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи XX століття - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У заході взяли участь представники районної та міської влади, чорнобильці, громадськість міста і району. Зі словами вдячності та глибокої шани до ліквідаторів наслідків аварії та присутніх звернулись  з вітальними словами звернулися голова районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» Віталій Биченко, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, депутат районної ради Володимир Дудко.

За активну громадську роботу, спрямовану на соціальний захист громадян, що постраждали під час ліквідації та з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, міської ради, грамотами районного товариства «Союз Чорнобиль».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків-чорнобильців, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію та поклали квіти до меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля».