У Гадячі відкрили оновлене терапевтичне відділення (відео)

У Гадячі відкрили оновлене терапевтичне відділення

Сьогодні відбулося урочисте відкриття оновленого терапевтичного відділення Гадяцької центральної лікарні. В заходах взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, голова районної ради Володимир Нікітенко, депутат обласної ради Олександр Сухань, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Басараб, завідувач терапевтичного відділення Світлана Нестеренко, депутати районної та міської рад.

Відтепер терапевтичне відділення має 15 комфортних і теплих палат, оновлені санітарні кімнати, їдальня та зону ресепшн.

Кошти на капітальний ремонт відділення  1мільйон 700 тисяч гривень було виділено зі спецфонду облради за сприяння депутата Олександра Суханя. Крім того за його підтримки на медичну установу було придбано гастрофіброскоп в розмірі 300 тисяч гривень. Із районного бюджету було виділено 251 тисячу гривень.

«Хочу щиро подякувати від команди і від усіх мешканців краю нашому представнику у обласній раді! Приємно, що завдяки співпраці на всіх рівнях — маємо реальний результат роботи!»─ зазначив голова райдержадміністрації.

Ось так, крок за кроком спільними зусиллями створюємо для лікарів і пацієнтів центральної районної лікарні  комфортні і затишні умови, які відповідають сучасним стандартам.

Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=w5o7p6Q-grI