У Гадячі відбулося обласне літературно-мистецьке театралізоване свято “Дивоцвіт Лесиного гаю”

Версія для друкуВерсія для друку

У Гадячі відбулося обласне літературно-мистецьке театралізоване свято “Дивоцвіт Лесиного гаю”

25 травня було особливим! Цього дня відзначали одразу два важливі ювілеї — 170-ту річницю від дня народження нашої славетної письменниці Олени Пчілки та 30-річчя від дня заснування обласного літературно-мистецького свята «Дивоцвіт Лесиного гаю».

Звичайно погода нас не щадила, проте, святкування вдалося! Театр, пісня, поезія, танець, — було все! На різних локаціях виступали народні колективи, проводилися виставки умільців, майстер-класи, фестиваль шкільних театральних  та хореографічних колективів. 

Зранку лауреати літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки побували на екскурсії у Гадяцькій гімназії ім. Олени Пчілки. Далі відвідали урочище «Зелений гай». На центральній же площі міста лауреатам вручили премії імені Олени Пчілки Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». У 2019 році ними стали: українська співачка, Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко, письменник, заслужений діяч мистецтв України Олексій Кононенко та журналіст і поетеса Любов Загоровська.

Святкування відбувалося на трьох локаціях — Соборній площі міста Гадяч, Коледжі культури та мистецтв ім. І. П. Котляревського, а також у ККЗ «Дружба». Тут були яскрава концертна програма, літературні читання, постановки дитячої хореографії і театру, музичний батл та мистецька феєрія, чудові фотозони. Нікого не залишили байдужим чуттєві пісні Народної артистки України Ніни Матвієнко. А фінальною подією заходу став драйвовий виступ Заслуженої артистки України — Тетяни Піскарьової!

─Переконаний, що кожен, хто побував на святі, отримав яскраві враження і задоволення від гарно проведеного часу в компанії найкращих вітчизняних літераторів та митців, - зазначив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

Наверх ↑