У Гадячі святкують День захисту дітей

У Гадячі святкують День захисту дітей

Сьогодні на площі Соборній міста Гадяч в атмосфері дитячого сміху, веселощів та позитивних емоцій проходить святкування Дня захисту дітей. Привітати дітей та батьків зі святом завітали голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко та голова районної ради Володимир Нікітенко. Вони побажали діткам міцного здоров’я, добра, сяючих посмішок, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, радісного та змістовного відпочинку, незабутніх вражень під час літніх канікул.

Районні керівники вручили грошові сертифікати переможцям районного конкурсу «За чисте довкілля». За І місце – учням Бобрицької ЗОШ І-ІІ ст. на суму 6800 грн, за ІІ місце – вихованцям Пирятинщинського НВК «Веселка» на суму 5500 грн, за ІІІ місце – учням Плішивецької ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 4700 грн.

Варто зазначити, що до заходу були залучені різні категорії сімей з дітьми – учасників АТО, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, ті хто опинились в складних життєвих обставинах.

Програма свята була різноманітною, тому кожен знайшов улюблену розвагу. Було проведено концертно-розважальну програму дитячих колективів, флешмоб, спортивні розваги, конкурс малюнків на асфальті, виставки творчих робіт, ігри, майстер-класи, фотозони із героями мультфільмів. Переможцям та учасникам конкурсів вручали подарунки та солодощі.

Дякуємо за всебічну підтримку в проведенні свята інтернет-провайдеру «Аватор», магазинам «Телефончик» та «Господарочка», фітнес-клубу «Атлант», керівництву коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського та особисто Фастовець Л. Є., Гадяцькому історико-краєзнавчому музею. Також окрема подяка приватно-виробничому комерційному підприємству «АСК» за забезпечення питною водою дітлахів на святі.