СТАРТ ПІДПИСНОЇ КАМПАНІЇ З ВИБОРУ ЛІКАРЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

СТАРТ ПІДПИСНОЇ КАМПАНІЇ З ВИБОРУ ЛІКАРЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

З 1 квітня розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів та підписати з ним декларацію.

Для цього КЗ «Гадяцький ЦПМСД» наводить алгоритм дій громадян:

Крок 1. Зверніться в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, де працює обраний вами сімейний лікар чи педіатр, з яким ви хочете підписати декларацію.
З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон (якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини).

Крок 2. Внесення даних та контактів
Ваші персональні дані та контактний телефон наша уповноважена особа або сестра медична сімейна обраного вами лікаря внесе у систему "Електронне здоров‘я".
Після введення даних Ви отримаєте СМС-повідомлення з кодом, який наша уповноважена особа введе у систему "Електронне здоров‘я" для підтвердження.
Якщо у вас немає мобільного – не проблема: для підтвердження уповноважена особа або сестра медична сімейна закладу сфотографує чи відсканує оригінали ваших документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.

Крок 3. Друк декларації перший раз
Наша уповноважена особа або сестра медична сімейна роздрукує із системи "Електронне здоров‘я" примірник декларації для перевірки.
Важливо: Уважно перевірте усі свої дані.
Якщо помітили помилку – скажіть про це уповноваженій особі або сестрі медичній сімейній.

Крок 4. Друк декларації без помилок
Якщо все правильно, уповноважена особа або сестра медична сімейна закладу роздруковує із системи "Електронне здоров‘я" ще один примірник декларації.
Важливо: Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

Крок 5. Ви підписуєте 2 примірники декларації
Важливо: Один із примірників залишається у Вас, інший – у уповноваженої особи або сестри медичної сімейної.

Крок 6. Електронний підпис
Уповноважена особа або сестра медична сімейна накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему "Електронне здоров‘я"
Важливо: Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря.

Уповноважена особа КЗ «Гадяцький ЦПМСД» Для внесення даних в електронну систему охорони здоров’я - Малахівська Марина Богданівна. Робоче місце: кабінет №112 поліклінічного відділення Гадяцької ЦРЛ.
Графік роботи:
щоденно – 8:00 - 16:00, обідня перерва – 12:00 – 12:30, субота – 8:00 – 13:00.
Також для заключення декларацій можна звернутися до обраного вами сімейного лікаря (педіатра) та його сімейної (патронажної) медичної сестри згідно графіка в спеціально відведені години.

ПАМ’ЯТКА ПАЦІЄНТА
з вибору лікаря

Для чого підписувати декларацію з лікарем
Декларація – документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має надходити у цей медзаклад.

Декларація не є юридичним документом і не підписується "раз і назавжди": у будь-який момент ви можете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем.
У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання.
Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, педіатр – 900.
Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюються у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем.

Без медичної допомоги не залишиться ніхто. Це питання контролюватиме Національна служба здоров’я України.

ЯКЩО У ВАС Є ДОДАТКОВІ ЗАПИТАННЯ З ЦЬОГО ПРИВОДУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ НА ТЕЛЕФОН НАШОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
0507175917; 0984224656