Щиро вітаємо вас з світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового!

Шановні жителі Гадяччини!

Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. Рік, що минає - збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.

Сподіваємось, що новий 2018 рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам миру, радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює ваші серця.

Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання Гадяцького краю та розвитку нашої Батьківщини – України.

З Новим роком та світлим Різдвом Христовим !