Щиро вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи!

Шановні гадячани!

Щиро вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи!

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у наших     сім’ ях і родинах, у нашому суспільстві.

Звитяга, патріотизм та мужність, проявлені українцями під час Революції Гідності, – це надійний фундамент для свободи та незалежності нашої держави. Неймовірною ціною, але ми довели, що українці – єдина нація. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів.

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони - наш  приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність вони вказали шлях, яким ми сьогодні ідемо і не маємо права з нього звернути.

Від щирого серця вітаємо вас зі святом та бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту, злагоди і незламної віри у щасливе майбутнє України.

Виконувач обов’язків                              Голова

голови райдержадміністрації                районної ради