Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з іншими реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави.

Висловлюємо  вдячність депутатам усіх рівнів, працівникам органів місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують мешканці громад.

Бажаємо вам здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя і здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!