Шановні гадячани! Дорогі військовослужбовці, захисники! Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України

Шановні гадячани! Дорогі військовослужбовці, захисники!

Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України.

Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі. Відзначення Дня захисника України 14 жовтня, тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на  захист рідної землі.

Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою.

Підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб захистила усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаємо усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє української держави.