Шановні гадячани!

Шановні гадячани!

Щиро вітаємо вас з найбільшим християнським святом – Великоднем!

Світле Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. Ми відзначаємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.Це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння.

Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення для кожного віруючого.Вононагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

У ці священні дні щиро бажаємо усім затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Нехай ваші небайдужі серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення.Хай Великодні дзвони принесуть радість і надію,душевний спокій, гарний настрій та непохитну віру вкраще.

Радісних вам Великодніх свят! Христос Воскрес!

Голова районної                                      Голова

державної адміністрації                          районної ради