Розбудова та модернізація нашого району — приклад для інших!

Розбудова та модернізація нашого району — приклад для інших!

27 листопада голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко представив досвід Гадяцького району із впровадження інноваційних проектів на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області. Тут підбивали підсумки цього року та обговорювали перспективу розвитку області на найближчі три роки.

Понад дві сотні представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій зібрались для ознайомлення із впровадженням реформи децентралізації та її позитивним впливом на економіку Полтавщини.

«Дякую голові Полтавської ОДА Валерію Головку за можливість поділитися власним досвідом. А також першому заступнику голови облдержадміністрації Андрію Пісоцькому та голові обласної ради Олександру Біленькому за всебічну підтримку. Переконаний, що разом ми здатні вивести умови життя наших земляків на якісний рівень, що, в свою чергу,позитивно вплине на розбудову країни уцілому!» - зазначив Олексій Матюшенко.