Результати проведення районного конкурсу "Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району".

5 квітня в газеті "Гадяцький вісник" та сайті РДА було опубліковане оголошення про початок проведення районного конкурсу.

До відділу містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації надійшло 5 заявок від Бобрицької, Плішивецької, Рашівської, Книшівської та Веприцької сільських рад.

4 та 5 липня організаційним комітетом районного конкурсу було здійснено виїзди на місця масового відпочинку біля водних об'єктів згідно поданих заявок.

8 липня 2019 року відбулося засідання організаційного комітету та визначені переможці районного конкурсу. Так як Положенням про районний конкурс передбачено 3 (три) призові місця - І, ІІ, ІІІ а для участі у конкурсі заявки подали лише 5 сільських рад, комісією вирішено розділити 3-тє місце між двома сільськими радами і одна сільська рада отримала заохочувальну винагороду.

У номінації «За любов до спорту» та заохочувальним призом у розмірі 20 тис. грн. на покращення благоустрою сільської ради перемагає Веприцька сільська рада.

Третє місце в конкурсі розділиди між собою 2 сільські ради: Рашівська та Книшівська і отримують на покращення благоустрою своєї сільської ради по 35 тис. грн.

Друге місце в конкурсі виборола Плішивецька сільська рада та отримує на покращення благоустрою 60 тис. грн.

І переможцем районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об'єкта на території Гадяцького району 2019 року» визначена Бобрицька сільська рада, яка отримує на покращення благоустрою 100 тис. грн.
Тож вітаємо переможців !!!