Ремонт доріг у Гадяцькому районі: головне якість чи швидкість?

Ремонт доріг у Гадяцькому районі: головне якість чи швидкість?

Гадяцька райдержадміністрація спільно з державним підприємством Агенством місцевих автодоріг і КП «Сервіс» відповідає за стан доріг з індексом О.

Тривалий час проводяться поточні ремонти цих доріг. Наразі на 60 % ліквідовано ямковість на автошляху Гадяч — Лютенька. Проводяться роботи на римарівській дорозі. У Петрівці-Роменській дорога відремонтована на 80%. Робота ведеться на дорозі Гадяч — Великі Будища, Хитці — Плішивець. Ми працюємо за попередньо розробленим чітким планом.

Але поруч з цим ми не залишаємося байдужими до проблем доріг з індексом Т. адже по них теж їздять наші жителі, які гідні кращих доріг. Нещодавно разом з райрадою, службою автомобільних доріг і КП «Сервіс» домовилися про співпрацю для ремонту даних доріг. Незабаром плануємо роботи на шляху Гадяч — Мартинівка.

Звичайно хотілося б все і відразу, але на жаль з дорогами так не вийде. Адже ні для кого не секрет в якому вони стані.
До речі, 100 метрів суцільного дорожнього покриття коштує 200 тисяч гривень. На поточний ремонт виділено 2 мільйони гривень, а на капітальний — 14 мільйонів гривень. Тож самі порахуйте який відрізок автошляху можна відремонтувати?

Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко зазначив: «Головне в нашій роботі — якість і правильна послідовність виконання робіт, а аж ніяк не швидкість! Перш за все — ліквідовуємо ямковість, а далі переходимо до капітальних ремонтів. Не можу не згадати про наболіле — дорога Липова Долина. На ремонт якої потрібно 150 мільйонів гривень. На хвилинку, бюджет району становить 48 мільйоні. Тож ми ніяк не можемо виділити всі бюджетні кошти на ремонт даного автошляху. Тому сподіваємося на підтримку вищого керівництва держави і області до яких ми зверталися з проханнями про допомогу. Вдячний за цінну інформацію і справедливу критику користувачів соціальних мереж, які активно слідкують за ремонтними роботами. Роботи багато, працюємо далі, разом у нас все вийде. І нарешті у Гадяцькому районі дороги будуть ідеальними, а люди щасливі і задоволені!»