Реальна підтримка малого бізнесу

Реальна підтримка малого бізнесу

14  червня   відбулася конкурсна  комісія з надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами отриманими в фінансовій установі суб’єктами малого та середнього підприємництва, під головуванням  виконуючого обов’язків   голови райдержадміністрації Сергія  Бондаренка.

В цьому році Гадяцькою райдержадміністрацією спільно з Гадяцькою районною радою розроблена  Програма підтримки та партнерства між Гадяцькою районною радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2017-2020 роки. Вона розроблена з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва. В цій Програмі можуть брати участь як підприємці початківці,так і розвинуті підприємства.

Нещодавно від фізичної особи – підприємця  надійшла заявка по цій Програмі, щодо  відшкодування часткової компенсації відсоткових ставок . Фізичною особою було взято кредит у банківській установі на придбання сільськогосподарської техніки.

Основною умовою такої підтримки є створення додаткових робочих місць, кількість яких залежить від суми отриманого кредиту. На даний момент у підприємця  створено 5 робочих місць.

Комісія погодила  запит на відшкодування 80 відсотків  % ставки за користуванням кредитом.

В подальшому чекаємо запитів від інших сільськогосподарських виробників, фермерів, виробників малих та середніх підприємств,  які бажають розвиватися та  створювати нові робочі місця.

Влада допоможе отримати фінансову підтримку у розвитку виробництва.

Контакти:

Управління агропромислового та економічного розвитку,

адреса вул. Шевченка 5

тел.2-16-18