В області діє «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року» (далі Програма), що фінансується з обласного бюджету. Учасниками програми можуть бути особисті селянські господарства, фізичні особи-підприємці, приватні підприємства.

Порядком використання коштів обласного бюджету на виконання заходів «Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року» за прийняття документів по окремих напрямках Програми визначено уповноважених осіб виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад.

Програма, Порядок та форми відомостей осіб, які мають право на отримання фінансової підтримки розміщені на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації http://apk.adm-pl.gov.ua/  в розділі «Розвиток села».