Про перспективи та проблеми новоствореної Петрівсько – Роменської ОТГ обговорили на нараді у голови райдержадміністрації

Нещодавно мешканці чотирьох сіл об’єдналися в Петрівсько – Роменську об’єднану територіальну громаду, у минулу неділю обрали нове керівництво. Разом з тим належить зробити так, щоб цей крок дав реальні перетворення та покращення якості життя для мешканців громади. Тому голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів нараду, присвячену перспективам та питанню організації роботи новоствореної ОТГ. Розглянули ряд проблемних питань.

Запланували разом з керівником ОТГ Валентиною Бугайовою створити на території громади сучасний ЦНАП, де люди зможуть без проблем одержати увесь комплекс адміністративних послуг.

Також на базі Петрівсько-Роменської ОТГ належить створити структурний підрозділ з фінансового забезпечення, оскільки тепер громада одержить значні фінансові можливості, і треба навчитися правильно і ефективно управляти ресурсами. Крім того, необхідно провести інвентаризацію та передати майно основних фондів у власність ОТГ. Укласти прямі договори про енергетичне забезпечення підпорядкованих органів Петрівсько-Роменської ОТГ для їх безперебійного функціонування до 1 квітня 2018 року. Наша команда буде й надалі надавати всю необхідну допомогу і консультації  із тим, щоб робота новоствореної Петрівсько-Роменської ОТГ була ефективною, а життя людей — якісним, комфортним та безпечним, підсумував голова райдержадміністрації.