При Сарівській школі створюють туристичний гурток

При Сарівській школі створюють туристичний гурток

Сари – єдине село в районі, яке взялося за створення туристичного гуртка при школі. Сільська рада фінансово підтримала ініціативу, виділивши майже 40 тис. грн. на закупівлю спортивного інвентарю.

Ідея про створення такого спортклубу виникла після участі сарівських школярів  у військово-патріотичній грі «Сокіл» (Джура). Команду на змагання готував учитель фізкультури Іван Володимирович Лисенко, він же і буде керівником туристичного гуртка.

• Плануємо сформувати дві групи – старшу і молодшу. Залучимо учнів із 5 по 11 класи, - говорить директор школи Ігор Васильович Огризько.

Сарівська школа співпрацює з Полтавським центром туризму, де й будуть переймати навики навчання технікам туризму.

Підтримати створення гуртка береться й керівництво району, зокрема планують виділити кошти з районного бюджету. Адже розвиток спорту у будь-яких його виявах – пріоритетне завдання для Гадяцького району.