Презентували досягнення Гадяцького району у впровадженні телемедицини на престижній міжнародній виставці

Гадяцький досвід реформування галузі охорони здоров’я і впровадження телемедицини є цікавий колегам з України і Європи. Підтвердженням цьому стало запрошення на престижну Міжнародну медичну виставку «Public Health 2018». Це перший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Щороку він збирає близько 300 компаній-учасниць з різних країн світу.

У рамках виставки проходили конференції, дискусії, семінари. Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко мав честь виступити на кількох заходах.

На семінарі-конференції «Громаді — медицину ХХІ сторіччя. Реальні можливості» ознайомив представників Асоціації сільських, селищних та об‘єднаних громад України з впровадженням телемедицини в нашому районі. Також виступив на панельній дискусії спеціалізованого проекту «Digital Med 2018», де також познайомив аудиторію з системою «Електронний пацієнт».

Слухачі були приємно здивовані нашими досягненнями в сфері медицини. Маємо позитивний результат, але водночас розуміємо, що попереду багато роботи. Для того, щоб наші люди мали доступні і якісні медичні послуги. А наш досвід нехай слугує іншим регіонам нашої держави.