Позачергове спільне засідання районної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Версія для друкуВерсія для друку

Позачергове спільне засідання районної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

16 жовтня 2020 року відбулося позачергове спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

з порядком денним:
1. Про епідемічну ситуацію на території Гадяцького району, Гадяцької об’єднаної територіальної громади та встановлення рівня епідемічної небезпеки відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р. № 36 для Полтавської області на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956), в умовах поширення на території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна та міська комісії вирішили:

1. Інформацію Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради, Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради, Гадяцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, Гадяцького міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» взяти до відома.

2. Продовжити карантин на території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади до 31 грудня 2020 року відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
3.Виконавчим комітетам сільських рад, об’єднаним територіальним громадам, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:
3.1. З 00 год. 00 хв. 19 жовтня 2020 р. на території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади забезпечити виконання карантинних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р № 36. для Полтавської області та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 жовтня 2020 № 29/2020:
3.1.1. На території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для “зеленого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:
3.1.2. З 00 год. 00 хв. 19 жовтня 2020 р. на території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади заборонити проведення будь-яких заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (концерти, зібрання тощо, у разі проведення заходів з кількістю учасників до 10 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра);

3.1.3. діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

3.1.4. роботу після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

3.1.5. відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більше ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти;

3.1.6. проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;
Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я;
3.1.7. діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;
3.1.8. приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
3.1.9. оздоровлення та відпочинок дітей за межами території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади;
3.1.10. перевезення пасажирів громадським транспортом не більш ніж 50 відсотків кількості місць для сидіння (з вільним місцем поруч, спереду, позаду).

4. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади встановити з 19 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації, а закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 16 жовтня до 15 листопада 2020 р. на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (крім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, регіонів із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою)”.

 

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації, Гадяцькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з виконкомами сільських рад , об’єднаних територіальних громад забезпечити соціальний супровід осіб, які перебувають на обліку з числа хворих на COVID-19 та осіб, що потребують самоізоляції, і не мають можливості забезпечення піклування про них іншими особами.

6. Гадяцькому ВП ГУНП в Полтавській області, Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради, Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради та за участю органів місцевого самоврядування забезпечити контроль за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженим випадком COVID-19 та контактними особами, які перебувають на самоізоляції.

7. Гадяцькому районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

8. Гадяцькому ВП ГУНП в Полтавській області за участю органів місцевого самоврядування забезпечити контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

9. Рекомендувати перевізникам, які надають послуги пасажирських перевезень на території Гадяцького району та Гадяцької об’єднаної територіальної громади та органам місцевого самоврядування забезпечити виділення додаткових транспортних засобів з метою зменшення скупчення осіб у громадському транспорті у години пікового навантаження та виконання положень постанови головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 р. № 23 (щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг з перевезення пасажирів).

 

10. Керуватися протокольними рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (,,зелений”, ,,жовтий”, ,,помаранчевий” або ,,червоний”) на території області або окремої адміністративно-територіальної одиниці, які розміщуються на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

11. Виконавчим комітетам сільських рад, об’єднаним територіальним громадам, структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо неухильного виконання карантинних заходів, відповідно до «помаранчевого» рівня епідемічної загрози, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р. № 36 для Полтавської області.
Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

12. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на секретаріати районної та міської комісій з питань ТЕБ і НС.

Наверх ↑