Оновлення медичних закладів району триває

Оновлення медичних закладів району триває

Життя і здоров'я людей — головна цінність, а організація якісних і доступних медичних послуг — одне із пріоритетних завдань в роботі нашої команди. Вкладаємо сили і кошти в технічне оновлення лікувальних закладів, та створення належних умов для лікарів і пацієнтів.

Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко проінспектував хід робіт у відділеннях Гадяцької центральної районної лікарні. Нині вони, за твердженням підрядників на завершальній стадії. Тож незабаром планується відкриття трьох модернізованих відділень: стоматологічного, хірургічного та відновлювальної терапії.

До слова, зовсім скоро наша ЦРЛ, в рамках пілотного проекту, перейде на прямі відносини з Національною службою здоров'я. Фінансування буде здійснюватися за принципом — "кошти ходять за пацієнтом". І це найкращий стимул для того, щоб лікарі надавали справді якісні послуги для людей.

─Разом із керівництвом лікарні обговорили подальші плани та перспективи розвитку медичної галузі району. Наша ціль — європейський рівень надання послуг та вільний доступ для них! Вірю, що спільно зможемо добитися цієї мети!,- наголосив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко!