Обласний семінар «Розвиток міжмуніципального співробітництва з питань ТПВ у Північному субрегіоні Полтавської області»

2 лютого 2018 року провели обласний семінар «Розвиток міжмуніципального співробітництва з питань ТПВ у Північному субрегіоні Полтавської області».

У заході взяли участь заступник голови Полтавської адміністрації Олег Пругло, доктор наук з державного управління, професор, радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування В’ячеслав Толкованов  та начальник управління житлово-комунального господарства Едуард Рева, а також представники GIZ і голови Зіньківської, Диканьської та Котелевської райдержадміністрацій. Обговорили ряд важливих питань та обмінялися досвідом. Розробники «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на період 2017-2021 роки» презентували стратегію розвитку співробітництва у Північному субрегіоні з питань ТПВ, окреслили  логістичні «кроки» по реалізації проекту. Звертаючись до органів місцевого самоврядування області, експерти надали рекомендації щодо комплексної реалізації Програми.