Нарада з поліцейськими: як підвищити престижність роботи в правоохоронних органах

Нещодавно Гадяцький район відвідали заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області Жанна Ахіджанян і заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Сергій Гавловський.

Разом із поліцейськими обговорили питання: як зробити роботу правоохоронців ефективнішою, а головне — залучити більше молоді до лав МВС України. Також проговорили перспективи ефективного функціонування центрів безпеки на території Гадяцького району.

Ключовим питанням звичайно ж залишається питання підвищення престижності роботи правоохоронців. Для цього ще рік тому створений Правовий клас. Адже дітки, які навчаються в школі або вже закінчують потребують профорієнтаційних заходів, які допоможуть обрати майбутню професію. Наразі правові уроки відвідують  близько сотні учнів, які працюють по підгрупах.

Перша маленька перемога вже є:  в минулому році 8 випускників обрали професію поліцейського, а в цьому — 11. Тож нам є до чого прагнути.

─Впевнений, що бажаючих буде більше, саме правові уроки орієнтують випускників Гадяцького району до вступу у виші МВС України.І  Гадяцький відділ поліції буде забезпечений молодими енергійними офіцерами.  Ми на правильному шляху і в нас все вдасться. Буде і належне фінансування, адже плануємо залучати не тільки районні кошти, а й  європейські. Також дітки з Правового класу будуть частіше їздити на екскурсій та повноцінно відпочивати, - зазначив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

Безпека громадян, ефективна робота поліції і збільшення резервного потенціалу правоохоронних органів — саме на такий результатми орієнтуємося.