Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

10 березня 2020 року відбулася нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про здійснення соціального супроводу членів  сімей загиблих  учасників  антитерористичної  операції, ООС,  учасників  бойових дій  та осіб з інвалідністю внаслідок війни при участі в АТО/ООС  у  2019 році.

2. Прийом документів від сільських рад, що увійшли до складу ОТГ на постійне зберігання до архівного сектору райдержадміністрації.

3. Про Державну програму доступні кредити 5-7-9 % та механізм реалізації програми через банківські установи (Ощадбанк та Приватбанк).

4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого 2020 року.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.