Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

25 лютого 2020 року відбулася нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про соціальний захист дітей-сиріт,дітей. Позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

2. Про реалізацію в районі заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

3. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2019 році по виконанню завдань передбачених положенням про відділ.

4. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району