Нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації

Нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації

11 лютого 2020 року відбулася нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.     Про хід проведення перевірок цільового використання коштів з державного бюджету особами одержувачами різних видів соціальних виплат за 2019 рік.

2.     Туристичні магніти Гадяччини як частина стратегічного напрямку розвитку галузі в регіоні.

3.     Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня 2020 року.

4.     Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району