Нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації

28 січня 2020 року відбулася нарада у виконувача обовязків голови райдержадміністрації у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про роботу відділу-Центр надання адміністративних послуг за 2019 рік.

2. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.07.2013 №311 Про стан проведення  робіт  з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області.

3. Про реалізацію молодіжної політики, підтримку сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Юлія Огілько, начальник відділу-Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. У  2019 році Центром зареєстровано 14240 звернень громадян, проведено 4780 консультацій за різними напрямками та надано  12669 послуг. Більша частина послуг, які надаються через ЦНАП можуть замовлятися онлайн. Перелік таких послуг було надано до обласної державної адміністрації для подальшого опрацювання. 

Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.07.2013 №311 Про стан проведення  робіт  з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області доповів Іван Воронцов, виконувач обов’язків начальника відділу у Гадяцькому районі головного управління Держгеокадастру у Полтавській області. Відповідно до статті 18 Закону нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, проводиться незалежно від їх цільового призначення не рідше ніж один раз на 5-7 років. У 2019 році розроблено та до 1 липня 2019 року затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки 17 населених пунктів Гадяцького району, з 01.01.2020 року вже проводиться надання Витягів з технічної документації по цих населених пунктах з врахуванням оновлених показників базової вартості. Відповідно до вимог статей 13, 18 Закону України «Про оцінку земель» та згідно даних Довідника показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на 2019-2020 оціночний рік по Гадяцькому району потребує актуалізації (повторна) нормативна грошова оцінка земель 52 населених пунктах

Про реалізацію молодіжної політики, підтримку сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки доповідала Оксана Панасенко, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2020 року на території Гадяцького району виникло 4 пожежі, проти 10 за аналогічний період 2019 року.

Наверх ↑