На Гадяччині відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера

Представники Гадяцької райдержадміністрації та районної ради, установ та організацій міста та району, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам захисникам» та меморіального комплексу "Слави" в міському парку «Перемога».

Урочистості продовжилися в кіноконцертному залі «Дружба».

Свої привітання та побажання миру та злагоди, здоров’я, родинного благополуччя з нагоди свята побажали  районний військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату, підполковник Микола Овчаренко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова Гадяцької народної ради «Єдиний центр допомоги учасникам АТО» Олександр Сиваш.

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять про загиблих воїнів.

Окрасою урочистих заходів став святковий концерт за участю працівників районного будинку культури та молодіжних колективів.