мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2020 року у м. Гадяч біля меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам проведено мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. У ньому взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, перший заступник міського голови Геннадій Дроботя, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів–інтернаціоналістів) Микола Фісун, ветерани бойових дій на території інших держав, члени їхніх родин, громадськість.

Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання вшанували пам'ять своїх земляків та поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.