Медичні працівники отримали привітання, Почесні грамотами та Подяки

Медичні працівники отримали привітання, Почесні грамотами та Подяки

Напередодні Дня Медичного працівника виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко та голова районної ради Володимир Нікітенко в кіноконцертному залі «Дружба» урочисто привітали медичних працівників з їхнім професійним святом.

Нагородили  Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня медичного працівника:

Скрипника Ігора Станіславовича, завідувача Книшівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, лікаря загальної практики – сімейної медицини Комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Деркач Аллу Анатоліївну, сестру медичну кабінету функціональної діагностики поліклінічного відділення Гадяцької центральної районної лікарні.

Оголосили  Подяку районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня медичного працівника:

Білоцерківець Юлії Геннадіївні, головному бухгалтеру Комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Мартиненко Валентині Василівні, сестрі медичній загальної практики – сімейної медицини Рашівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Сторчак Ларисі Вікторівні, сестрі медичній стаціонару інфекційного відділення Гадяцької центральної районної лікарні

Жаврук Ганні Василівні, молодшій медичній сестрі з догляду  за хворими  відділення анестезіології та інтенсивної терапії Гадяцької центральної районної лікарні.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації  та голова районної ради побажали  кріпкого здоров’я та успіхів у цій благородній справі!