Майже у 10-х селах району створені філії спортивної школи. У планах – відкриття відділень музичної

Ще кілька років тому наповнення Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) майже на 100% складало міське населення. Не так давно ситуація змінилася: більше половини відвідувачів школи – діти із сільської місцевості.

За словами Юрія Гнипи, директора КДЮСШ, лише у 2015-2016 навчальному році було відкрито відділення спортшколи в 4 селах: Веприк, Сватки, Рашівка, Петрівка-Роменська. У 2016-2017 н.р. відкрилися відділення ще в 5 селах: Римарівка, Великі Будища, Березова Лука, Лютенька, Сергіївська ОТГ. У 2017-2018 н.р. планується відкрити відділення ще в 3 селах – Сари, Книшівка, Хитці. Це дасть змогу залучити до фізичних занять та спорту близько 340 дітей сільської місцевості.

Відсутні філії спортивної школи у таких селах - Книшівка, Біленченківка, Бобрик, Гречанівка, Соснівка, Ціпки. Тому очільник району Олексій Матюшенко наголосив словами Артура Палатного «Якщо ми не фінансуватимемо спорт, то фінансуватимемо тюрми!». Тож, сільським головам дано доручення вирішити питання створення філій спортшколи.