Краснолуцька амбулаторія отримала технічне оснащення від Світового банку

Краснолуцька амбулаторія отримала технічне оснащення від Світового банку

Посилення матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу — ось найголовніші складові успіху медичної реформи. Крок за кроком впевнено рухаємося до мети. Ще один медичний заклад району укомплектований сучасною технікою та готовий до повноцінного обслуговування населення.

Завдяки Світовому банку серйозно оновлено матеріально-технічну базу Краснолуцької амбулаторії. Тут обслуговується понад 1000 мешканців. Нині амбулаторія оснащена чудовим сучасним обладнанням для надання першої допомоги та проведення первинних медичних оглядів пацієнтів.
А нещодавно працівники цього медзакладу отримали у користування сумки-укладки. Сюди входять 19 медичних виробів і вони доукомплектовуються ліками згідно національного переліку. А отже, наші лікарі матимуть чим і як надати допомогу пацієнтам.

Наша мета незмінна — якісні і доступні послуги для людей!