КНП "ГАДЯЦЬКИЙ ЦПМСД" ОТРИМАВ НОВЕНЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ

КНП "ГАДЯЦЬКИЙ ЦПМСД" ОТРИМАВ НОВЕНЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ

Головний лікар КНП "Гадяцький ЦПМСД" Шаповал Віра Володимирівна та перший заступник голови Гадяцької РДА Бондаренко Сергій Михайлович  отримали один з 35 автомобілів Citroen Berlingo для збору аналізів, що вручали медикам Полтавщини.

Медикам області вручили 35 нових автомобілів Citroen Berlingo для збору аналізів та 7 пересувних комплексів на базі автомобіля «Isuzu» для комплексної діагностики на районах області. Кошти у сумі $1,8 млн (45 млн 548 тис. грн) на це виділив Світовий банк.

Пересувні комплекси та автомобілі для перевезення крові та біоматеріалу передані в рамках реалізації в області субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Реалізація проекту стала можливою після позики Світового банку Уряду України.

Вони об’єднають центри з сільськими медичними лабораторіями, для оперативного доставлення та оброблення аналізів. В комплект автомобіля входить відповідна сумка-холодильник.

Водії, які користуватимуться новим Citroen Berlingo задоволені новим придбанням. Після старих радянських автомобілів — це зручний та економний автомобіль.