111

Історію успіху Гадяччини презентували на Міжнародному Саміті мерів

Версія для друкуВерсія для друку

Історію успіху Гадяччини презентували на Міжнародному Саміті мерів

Ви чули про майданчик, на якому збираються найкращі міські голови України, а також мери і заступники з Осло, Нью-Йорка, Ейндховена? Учора у столиці відбувся Міжнародний Саміт мерів. Це платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування, фахівцями місцевого розвитку світового рівня лідери місцевого самоврядування та представниками інноваційної бізнес-спільнота. Головна мета - обговорити сучасні тенденції у розвитку міст та знайти спільне вирішення проблем. Також на Саміті діляться історіями успіху українських міст у різних сферах.

Для участі в Саміті були запрошені представники з різних куточків України, здебільшого обласних центрів. Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко мав честь поділитися надбаннями Гадяччини в галузі медицини на заході міжнародного рівня. Представляючи наш край, презентував можливості системи #електронний_пацієнт та перспективи подальшого розвитку. Одним із партнерів Саміту є всеукраїнський оператор зв’язку «Датагруп». Ця компанія має пряме відношення і до Гадяцького краю. Завдячуючи їй, весь наш район на 100 % забезпечений високошвидкісним Інтернетом.

Важливо, що прагнення, намагання та напрацювання Гадяччини не марні. Вони цікаві як в нашій державі, так і закордоном.

«Переконаний, що ми в змозі вивести наш край на новий рівень розвитку та залучити більше партнерів до співпраці. Адже наша кінцева мета — успішний та процвітаючий край успішних людей!» - зазначив Олексій Матюшенко.

Наверх ↑