Голова райдержадміністрації проінспектував село Бобрик та Мартинівку

Голова райдержадміністрації проінспектував село Бобрик та Мартинівку

Голова райдержадміністрації з робочим візитом відвідав Бобрик. Разом з сільським головою Любов’ю Жажкою проінспектував школу з цікавим минулим. Жоден район Полтавщини, окрім Гадяцького не може похвалитися такою будівлею. До наших днів збереглася частина маєтку знаменитої козацької #родиниМасюків. Цей садибний будинок збудований ще у 1807 році в стилі раннього класицизму. Красивий палац зберігся до нашого часу і вже більше 80-ти років використовується як школа.

В навчальному закладі функціонує Інтернет, оновлений комп’ютерний клас. Вже проведені підготовчі ремонтні роботи і школа повністю готова до відвідування дітей.

Також відвідали дитячий садок, сільський клуб та сільський ФАП. В медичному закладі за рахунок програми 50/50 були замінені вікна на енергозберігаючі. Отримав гарні враження від поїздки. Хочу подякувати сільському голові, яка добре працює та дбає про своє село.

В ході поїздки також проінспектував і Мартинівську школу, де за кошти сільського бюджету тривають ремонтні роботи по оновленню школи. Перевірив  їх виконання, і наголосив підрядникам, що всі роботи повинні бути виконані вчасно, щоб вчителі дітки першого вересня займалися в оновлених класних кімнатах.

Відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=8RR0t3o6ehI