Голова райдержадміністрації особисто перевірив умови лікування дітей в ЦРЛ

Версія для друкуВерсія для друку

Голова райдержадміністрації особисто перевірив умови лікування дітей в ЦРЛ

 

Не так давно у соцмережах з’явилося фото і відео з центральної районної лікарні та коментарі батьків, які нарікали на незадовільний стан приміщень, зіпсовані меблі, інші проблеми, зокрема відсутність гарячої води. Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко разом із командою одразу ж відреагували на сигнал — дав доручення негайно усунути недоліки. А днями особисто завітав із перевіркою до Гадяцької ЦРЛ, щоб переконатися в тому, що діти мають комфортні і якісні умови для лікування. Адже у затишних приміщеннях і одужання відбувається набагато швидше.

Нині ситуацію із приміщеннями, зокрема, пліснявою на стінах, вирішено! У відділенні замінили вікна, а вражені стіни обробили протигрибковим засобом і відновили верхній штукатурний шар. Так само вирішено проблему застарілих меблів та понівечених матраців. П’ять нових ліжечок і 20 матраців уже придбані й передані в ЦРЛ. Тепер дітки можуть комфортно перебувати на лікуванні і відчувати себе як вдома.

Також знайшли причину відсутності гарячої води в дитячому відділенні. Вона до банального проста і є результатом елементарної халатності. Виявилося, що хтось вимкнув бойлер з розетки, а медпрацівники цього не проконтролювали. Безглузда ситуація, яка, сподіваюся, не матиме повторень — адже персонал буде максимально уважним до проблем пацієнтів.

─Після відвідин дитячого відділення також ознайомився із тим, як відбуваються ремонтні роботи у хірургічному та стоматологічному відділеннях. Робота кипить. А значить вже незабаром зможемо порадувати людей оновленими та сучасними відділеннями. Адже для нас реформа медицини — не просто порожній звук, а цілеспрямована і системна робота! – зазначив голова райдержадміністрації.

Наверх ↑