Голова облдержадміністрації Валерій Головко вивчав проблеми і здобутки Гадяцького району

Голова облдержадміністрації Валерій Головко вивчав проблеми і здобутки Гадяцького району

04.10.2018 приймали важливого і поважного гостя. До нас в район із робочим візитом завітав голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко. Тож користуючись нагодою ми провели короткий екскурс наших досягнень.

Ознайомили керівника області із ходом ремонту доріг та представили нову технікою для укладення дорожнього покриття — УЯРом та Штрасмаєром. Голова обласної адміністрації Валерій Головко відзначив ефективність та економічні переваги використання повітряно-струменевого методу.

Також відвідали із головою ОДА Гадяцький центр безпеки. Валерій Головко був приємно здивований усіма можливостями нашої системи відеоспостереження. Зараз вона вже налічує близько 130 камер, встановлених по всьому району.

Наступний пункт — комунальне підприємство «Сервіс». Комунальники показали засоби боротьби з амброзією та підготовку до експлуатації майданчиків для сортування сміття. Також продемонстрували автопарк підприємства, укомплектований технікою, яка в змозі врятувати район від хуртовин взимку чи інших природних катаклізмів.

Основною місією візиту Валерія Головка стало вручення автомобіля Гадяцькому районному територіальному центру соціального обслуговування. Тепер район забезпечений соціальним таксі для людей з особливими потребами. Це новий, сучасний автомобіль з підйомником, який дасть можливість вільного пересування людей з інвалідністю. Приємно, що голова Полтавської ОДА відзначив наш район передовим, як за ініціативністю, так і за реалізацією реформ.

«Дякуємо за всебічну підтримку та співпрацю Валерію Головку, а також за чудовий автомобіль для Гадяцької громади. Ми не зупиняємося на досягнутому, а рухаємося далі. Адже наше головне завдання — забезпечення безпеки та комфорту нашим жителям.»- наголосив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.