Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Гадяцький район

28 квітня 2020 року голова облдержадміністрації Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Гадяцький район. В ході робочого візиту Олег Васильович разом з виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Сергієм Бондаренком оглянули соціально-економічні об’єкти району.

Під час поїздки голова облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув стан Гадяцького обласного туберкульозного санаторію. 15 квітня обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила санаторій об’єктом для обсервації осіб із підозрою на корона вірусну інфекцію на 30 місць. Працівники закладу показали стан лікувальних корпусів, адміністративного із лабораторією, фізіотерапевтичного відділення.

Також голова облдержадміністрації ознайомився з ходом реконструкції навчально-лабораторного корпусу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище». Роботи, які нині ведуться у закладі планують завершити до кінця червня. Продовження реконструкції залежатиме від фінансування.

Потім голова облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув  Гадяцьку центральну районну лікарню, яка є однією з 8 опорних у області. Очільник області оглянув ремонт неврологічного відділення, палати та поспілкувався з медиками.

По завершенню робочого візиту Олег Синєгубов ознайомився з ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Петрівка-Роменська.