Гадяцький район відвідав заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк

Версія для друкуВерсія для друку

Гадяцький район відвідав заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк

11 липня 2018 року заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк разом з директором департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктором Лисаком відвідали з робочим візитом Гадяцький район. 

Під час зустрічі Павло Анатолійович перевірив гадяцьку медицину в дії. Зокрема, процес обміну інформації ЦРЛ з сільськими амбулаторіями. Також гадяцькі лікарі провели коротку екскурсію по оновлених неврологічних і терапевтичних відділеннях. Після цього відвідали Сарську амбулаторію. Колектив цього закладу поділився своїми надбаннями. Найбільше, нашого гостя вразила наявність в сільській амбулаторії сечових і біометричних аналізаторів та сучасних кардіографів.

Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко зазначив, що дуже приємно, що саме наш район зробив такий прорив у галузі медицини. Тому й далі продовжуємо боротися за те, щоб саме Гадяцька ЦРЛ стала не тільки закладом інтенсивного лікування, а центром Північного госпітального округу. Наразі триває виготовлення проекту на відділення невідкладних станів. 
─Ми звітуємо про повну готовність і в плані сучасних технологій, і медичного забезпечення, а також фінансовому аспекті. Нашу команду райдержадміністрації активно підтримує мер Гадяча, що завжди оперативно включається для вирішення різних питань. Зокрема, у фінансовому плані та забезпечує лікарів житлом. Також спільно з нами працює Володимир Нікітенко голова районної ради, який на чолі з депутатським корпусом спрямовує необхідні кошти на розвиток медицини. 
Тож сподіваємося, що саме приємні враження від сьогоднішній візиту будуть вирішальним під час винесення рішення про формування медичних округів і Гадяцька ЦРЛ отримає нові можливості для розвитку.

Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=EH2AZedgJ04

Наверх ↑