Гадяцький район готовий до ліквідації надзвичайних ситуацій в разі їх виникнення

У районі відбулася контрольна перевірка з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Випробовувала роботу екстрених служб спеціальна комісія з Києва на чолі з заступником голови комісії Євгеном Лінчевським.

Тест на готовність правильних дій в разі виникнення надзвичайної ситуації пройшли усі структурні підрозділи райдержадміністрації, медичні та освітні заклади, інші установи. Члени комісії відзначили роботу нашого центру безпеки та місцевих пожежних охорон. Експерти зі столиці вважають, що досвід Гадяцьких рятувальників є гарним прикладом для наслідування. А рівень безпеки, на думку членів комісії, у нас на порядок вищий ніж у багатьох інших регіонах країни.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Усе зроблене — це тільки частина великої роботи, що чекає нас попереду. Будемо й надалі розбудовувати систему безпеки задля комфортного і спокійного життя людей у Гадяцькому районі.