ГАДЯЦЬКІ ЛЮДИ — КРАЩІ ВСЮДИ!

ГАДЯЦЬКІ ЛЮДИ — КРАЩІ ВСЮДИ!

31 січня у Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Пишаюся тим, що в двадцятці кращих вчителів одразу двоє представників Гадяцького району — Людмила Кравченко, вчитель біології та основ здоров'я Вельбівської ЗОШ І-ІІ ст. та Іван Лисенко, вчитель предмета «Захист Вітчизни» ОЗО Сарська СШ І-ІІІ ст.

Більше того, Іван Лисенко виборов перемогу у номінації «Захист Вітчизни»! А Людмилі Кравченко для перемоги в номінації «Основи здоров’я» не вистачило всього одного балу!

На засіданні 44-ї позачергової сесії Гадяцької районної ради голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко разом з головою районної ради Володимиром Нікітенком виконали приємну місію — привітали наших вчителів. Лауреату конкурсу, Людмилі Кравченко, вручили подяку від райдержадміністрації та районної ради та сертифікат на суму 5 тисяч гривень для реалізації навчально-дослідницького проекту «Кристаломанія». А переможець обласного туру, Іван Лисенко, до Почесної грамоти райдержадміністрації та районної ради також одержав сертифікат на суму 20 тисяч гривень для придбання спорядження зі спортивного туризму.

─Щиро вітаю кращих вчителів Гадяччини! Дякую за професіоналізм та великий талант щодня мотивувати дітей до навчання. Бажаю наснаги, сил та енергії у вашій невтомній праці! Розвивайтеся, самовдосконалюйтеся та досягайте нових висот!, - зазначив голова райдержадміністрації.