Гадяцька ЦРЛ стала ще сучаснішою

Версія для друкуВерсія для друку

Гадяцька ЦРЛ стала ще сучаснішою

Ми зробили черговий важливий крок у реформуванні медичної галузі — відкрили оновлене неврологічне відділення Гадяцької центральної районної лікарні.

Ви знаєте, що для нас галузь охорони здоров’я є одним із найголовніших пріоритетів. Для нашої команди важливо, щоб жителі Гадяцького району одержували якісні, і при цьому доступні, медичні послуги. Тому спрямовуємо ресурси і зусилля для ремонтів лікарень і амбулаторій, придбання сучасного обладнання, впровадження новітніх сервісів.

Сьогодні, у день Святого Миколая голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко взяв участь у відкритті оновленого неврологічного відділення.

Прагнемо, щоб на зміну радянським відділенням, які відлякували виглядом і атмосферою, в Гадяцькому районі до послуг людей були відкриті сучасні, світлі і комфортні приміщення. Тож нині неврологічне відділення - це 10 комфортних і теплих палат, серед них - 2 підвищеного комфорту, оновлені санітарні кімнати, їдальня та зона ресепшн.

Раніше тут розташовувалася травматологія. Але, щоб зробити обслуговування хворих більш зручним, перевели її до складу хірургічного відділення. Це наблизило пацієнтів до всіх необхідних параклінічних служб.

На ремонт відділення спрямували півтора мільйона гривень. 1 мільйон гривень було виділено зі спецфонду облради за сприяння депутата Володимира Савченка (це кошти, які виділяються на потреби округу), за що хочу щиро подякувати нашому представнику у обласній раді. У свою чергу ми виділили 500 тисяч гривень із районного бюджету.

Ось так спільними зусиллями зробили ще одну важливу і велику справу!

Прагнемо і працюємо над тим, щоб наша лікарня була сучасною та ефективною, медичні послуги якісними і доступними, а пацієнти здоровими та задоволеними!

Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=2_CCQIxyggU

Наверх ↑