Гадяччина отримала три автомобілі екстреної медичної допомоги

Версія для друкуВерсія для друку

Гадяччина отримала три автомобілі екстреної медичної допомоги

12 лютого2020 року в Гадячі відбулось урочисте врученні автомобілів екстреної медичної допомоги для Гадяцького району. В заході взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, голова районної ради Володимир Нікітенко.

Навесні минулого року Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф став учасником пілотного проекту, який передбачає новий механізм організації та надання екстренної  медичної допомоги, спрямованої на забезпечення вчасного, якісного та ефективного реагування на випадки невідкладних станів. В рамках пілотного проекту щодо розвитку системи ЕМД Полтавська область отримала 69 автомобілів класу В і 23 автомобілів класу С. Після чого автомобілі були розподілені по районах.

Тож сьогодні ми отримали три нових спеціалізованих автомобіля екстреної медичної допомоги. Це одні з найкращих автомобілів, які допомагатимуть рятувати життя жителів нашого району, дозволять надавати допомогу більш оперативно та якісно. Автомобіль укомплектований сучасним обладнанням, яке значно розширює можливості лікарів у наданні медичної допомоги пацієнтам. А це – не один десяток врятованих життів.

Наверх ↑