Фестиваль «Підкова козацької слави»

15 вересня 2019 року у селі Червоний Кут Сарівської сільської ради відбудеться традиційний фестиваль «Підкова козацької слави».
Історико-культурне дійство проводиться на честь події, яка відбулася за часів козацтва. 16 вересня 1658 року, за ініціативи гетьмана Івана Виговського, було укладено договір, який передбачав входження Гетьманської України, на правах рівноправного члена, до союзу з Польщею та Литвою.

Запрошуємо на яскраве театралізоване дійство творчі колективи України та Полтавщини, учасників козацьких та кінних театрів, майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва.
На Вас чекають козацькі курені та «Жіноча Січ», пригощення українськими національними стравами, виставки-продажі та майстер-класи, козацькі розваги, конкурси та атракціони.
Запрошуємо на свято, відчути козацький дух та набратися сили!!!
Довідки за телефоном 05354 2-07-70