Дорогі ветерани! Шановні гадячани!

Дорогі ветерани! Шановні гадячани!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. На жаль, Друга світова війна забрала життя кращих синів і дочок України. Та, незважаючи на всі жертви та страждання, День Перемоги – це світлий день. Це день, в який стало зрозумілим, що все це було не дарма, що збулися мрії, що майбутнє – у наших руках.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.

Низько вклоняємося кожному з вас – всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття. Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних воїнів до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Виконувач обов’ язків                                      Голова

голови райдержадміністрації                          районної ради