Дорогі ветерани! Шановні гадячани!

Дорогі ветерани! Шановні гадячани!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Шановні фронтовики, партизани, підпільники, робітники тилу, діти війни! Низько вклоняємося кожному з вас – всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття.

Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, мирного і ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

«1939-1945.Памятаємо. Перемагаємо»

Голова районної                                         Голова