Дорога Гадяч-Липова Долина: в очікуванні кардинального вирішення проблемного автошляху

Ви знаєте, що Гадяцький район — лідер в області за обсягами виділених коштів на ремонт доріг.

-Ви знаєте мою особисту позицію та позицію нашої команди: гарні дороги — це безпека і комфорт наших людей, тому спрямовуємо максимум коштів та зусиль на ремонт доріг, які “вбивалися” роками і не знали ремонту, - зазначив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

Серед таких автошляхів — дорога Гадяч-Липова Долина. Наших можливостей, щоб самостійно вирішити проблему автотраси, яка з’єднує Полтавську та Сумську область недостатньо. Тому протягом року зверталися до всіх інстанцій, починаючи із служби автомобільних доріг Полтавщини, закінчуючи облдержадміністрацією, Верховною Радою України та Урядом.
Попри це у 2017 році нам не виділили необхідну кількість грошей на ремонт дорожнього полотна. Втім, це не відміняє потребу організувати підвезення дітей до шкіл чи можливість проїзду для карети швидкої допомоги.
Тому в даному контексті прийняли рішення вирішити проблему принаймні частково — засипали щебенем транзитну дорогу в селі Глибока Долина.

-Я не прихильник половинчастих рішень, але є ситуації коли доводиться підлаштовуватися під реалії. Утім, в наступному році плануємо “дотискати” наші урядові організації та парламентарів в питанні капітального ремонту цієї дороги! Розраховуємо одержати належне фінансування на ремонт дороги Гадяч-Липова Долина і поставити крапку у цьому питанні!,-розповів голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.