Будемо виховувати у Гадяцькому районі нових Кличків та Ломаченків

Будемо виховувати у Гадяцькому районі нових Кличків та Ломаченків

Спорт — це здоров’я людей. Плюс престиж держави у світі. Фізичне здоров’я людей — серед головних пріоритетів, і ми в районі створюємо всі умови для масового заняття спортом. 28 березня за дорученням заступника голови обласної державної адміністрації Романа Товстого голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів нараду з представниками Полтавської обласної організації федерації боксу України.

─Хочемо створити в районі потужні боксерські секції та організації. За нами — матеріальна-технічна база. Зі спортсменів — бажання працювати, вдосконалюватися і перемагати! Вірю, що зможемо виховати у козацькому гадяцькому краї нових чемпіонів Європи і світу. А поряд з цим — залучити якомога більше молоді до здорового та активного способу життя! – зазначив голова райдержадміністрації.